Bilecik'in Gölpazar İlçe Kaymakamı Alparslan Sözen, Akçakavak köyü ziyaretinde adeta her kapıyı çaldı.Kaymakam Alparslan Sözen, Gölpazarı'na bağlı Akçakavak köyünde köy halkının taleplerini can kulağı ile dinledi. Köy halkıyla hem evde hem de kahvede buluşan Kaymakam Sözen, talep ve şikâyetleri dinleyerek en kısa zamanda çözüme ulaştıracağını belirtti.
KÜLTÜR - SANAT
29 Aralık 2023 - 10:56
Güncelleme: 29 Aralık 2023 - 11:00
Köy halkının taleplerini can kulağı ile dinledi
Bilecik'in Gölpazar İlçe Kaymakamı Alparslan Sözen, Akçakavak köyü ziyaretinde adeta her kapıyı çaldı.
KÜLTÜR - SANAT
29 Aralık 2023 - 10:56
Güncelleme: 29 Aralık 2023 - 11:00
İlginizi Çekebilir